Jdi na obsah Jdi na menu
 


PaR DaLsIcH TeStiKu

testy,testy,testy...

 

 

Který smysl je pro vás dominantní?

Každý člověk při vnímání okolního světa přirozeně preferuje jeden ze smyslů, který upřednostňuje před ostatními. Který smysl je nejdůležitější zrovna pro vás?

 

Jaký jste typ osobnosti?

Jste sangvinik, cholerik, melancholik, nebo flegmatik? Prskavka nebo nevzrušitelný kliďas? Platíte ve svém okolí za nedostižného společníka, nebo si k vám lidé musí složitě hledat cestu? A co v pracovních záležitostech; vlastníte velitelské schopnosti, nebo jste spíš předurčeni k tomu, abyste byli vedeni?

!!!KLIK!!!

Čím jste byli v minulém životě?

Na reinkarnaci ze zvířat existuje spousta teorií, ale všechny v zásadě vycházejí ze stejného principu - a to, že v minulém životě jsme byli určitým živočišným druhem a některé z jeho vlastností jsme si uchovali i v lidské existenci. Zajímá vás, jakým zvířetem jste byli v minulém životě a co z toho plyne?

!!!KLIK!!!

Máte šestý smysl?

Jsou situace, kdy vám dobrá intuice může zachránit život. Máte smysl pro nevyřčené věci, nebo potřebujete mít všechny informace explicitně naservírované? Udělejte si jasno v tom, jestli se můžete spolehnout na svůj šestý smysl, nebo zda máte raději vystačit s tradičními pěti.

!!!KLIK!!!

Jaký jste barevný typ?

Každá žena má svoji skupinu barev, které podtrhují a zvýrazňují její přirozenou krásu. Stačí jen objevit tu pravou a potom už můžete nechat barvy pracovat za vás. Chcete se dozvědět, jestli jste jarní, letní, podzimní, nebo zimní typ? Které barvy vám nejvíce sluší? Které líčení je vás vhodné?

!!!KLIK!!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář