Jdi na obsah Jdi na menu
 


RiHaNnA



Rihanna má nové tetování
Zpěvačka Rihanna si do své sbírky tetování přidala nové umělecké dílko - hvězdičky na krku.

Interpretka letního hitu Umbrella, která má kromě jiného na břiše vytetovanou modlitbu v sanskrtu, byla spatřena v losangeleském tetovacím salonu Body Electric, kde si nechala zkrášlit svůj krk. Zdroj dodává: "Nebyla tam tak dlouho, takže pochybuji, že to bude něco velkého."

000.jpg
 

rihanna

Rihanna

Zpěvačka

Datum narození: 18.02.1988
Místo narození: St. Michael, Barbados
Znamení: Vodnář

Takze tohle je holčina ktera jako teenager zpivala jenom pro rodinu a pro kamose ale jednoho dne ji její kamarád představil hudebnímu producentovi Evanu Rogersovi v New Yorku. Rogers byl velmi překvapen, jaký velký talent se v Rihanně ukrývá. Nahrál s Rihannou demo s 20 songy, hitem Pon de replay, které pak všechny poslaldo vydavatelství Def Jam Records.

Jinak celym jmenem je Rihana Robin Fenty (Robin??).K singlu S.O.S Rihanna natočila klip pro Nike, který se stal velmi uspěšným.

Dále na jaře 2007 vydala další své CD - Good girl gone bad, z něhož jsou zatím známé pouze dva hity - Umbrella (feat. Jay-Z) a Shut Up and Drive, který se objevil v rádiích a hitparádách teprve před pár dny . Song Umbrella se stal velmi populární a byl oceněn cenami MTV.

Sourozenci : 2 bratři (9 let,15 let)
Oblíbené zpěvačky : Alicia Keys, Beioncé a Mariah Carey
Mazlíčci : 2 kočky ( Miss Kitty, Leo)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář