Jdi na obsah Jdi na menu
 


H2O stačí přidat vodu

 

H2O stačí přidat voduNa stanici Jetix můžeme vidět seriál H2O stačí přidat vodu. Seriál o třech slečnách Emmě, Cleo a Rikki, které byly do jisté doby naprosto normální. Od doby, kdy se náhodou ocitly na ostrově Mako v jednom „Měsíčním jezírku“. Když jsou totiž za úplňku v jezírku lidé, promění se v mořské panny. Stejně tak tomu je i v případě Cleo, Emmy a Rikki.


Po návratu domů zjistí, že při každém dotyku jejich kůže s vodou jim naroste ploutev místo nohou. Po čase děvčata zjistí i to, že mají kouzelné schopnosti. Emma dokáže vodu zamrazit, Cleo formovat a Rikki zvyšuje její teplotu. Toto vše přináší spoustu výhod, ale bohužel i nevýhod. Musí své tajemství přísně střežit a musejí neustále dávat pozor, aby se nějakým způsobem neprozradily. Nakonec to zjistí jejich kamarád Lewis, který se jim to snaží ulehčit.RiKy:

Cariba Heine-Rikki Chadwack

 
Dotazník:
Věk:17 let
Narozeniny:V Září
Schopnost:Vypařování vody
Přátelé:Cleo,Emma,Lewis
Rodina:Táta
Soutozenci:je jedináček
Nejoblíbenější barva:černá a červená
Nejoblíbenější a nejčastější oblečení:tílko a kalhoty
Barva vlasů:Blond
Barva očí:Modrá
Charakter/povaha:Veselá,vtipná
Láska:Později Zane
Nepřítel:Charlotte
Cariba Heine se narodila 1. listopadu 1988 v Jižní Africe. V roce 1991 se přstěhovala do Austrálie. Herectví se věnuje už od tří let. Mezi jednu z jejích vášní patří Acting&Dancing (Hraní divadla&Tanec). Když jí její agent oznámil, že bude hrát v seriálu H20 stačí přidat vodu, musela si zakřičet. Zvlášť poté, co se dozvěděla, že získala roli Rikki. Tahle role byla totiž jejím vysněným sen. Proto že je to nesmírně nadšená a odhodlaná herečka, si kvůli roli mořské panny najmula soukromého trenéra plavání. Tvrdě dřela a její píle jde při plaveckých scénách dobře vidět.
 
Cariba Heine
 
Cariba Heine
 
cariba_heine's photo from 6/5/08
Cariba Heine
 
Cariba Heine
 
Cariba Heine
 
Cariba Heine
 
Cariba Heine
 
Cariba Heine
 
Cariba Heine
 

Cariba Heine

EmMa:

Životopis Emmi

Claire Holt studovala hraní již od mala na škole a pak si soukromě zdokonalovala svoje schopnosti. Seriál "H2O", ve ktrém hraje mořskou pannu Emmu Gilbert, je její první seriálovou rolí, ale v žádném případě to není první zkušenost před kamerou.

Již dříve pracovala např. pro Dreamworld. Claire maturovala v roce 2005 a co se týče budoucnosti, plánuje ještě vystudovat vysokou školu. Claire ráda nakupuje, sleduje filmy s přáteli a ráda plave. Dokonce má černý pás v Thai-kwon-du. Dále také hraje vodní pólo, volejbal, umí hrát na piano a kytaru a také ráda zpívá. Nicméně v současné době jí baví hraní a hlavně bytí mořskou pannou.

Claire rozhodně není voda cizí. Na roli mořské víly se moc těšila. Slovo relaxace rozhodně nezná. Je majitelkou černého pásu Thai-Kwon-da, jako Emma v seriálu sportovně plave, hraje volejball i vodní pólo. Když se zrovna nevěnuje žádnému sportu tak zpívá, hraje na piáno nebo kytaru. Role Emmy v serálu H20 stačí přidat vodu je její první seriálovou rolí, ale před kamerou se objevila už v několika reklamách. Studuje herectví na soukromé škole. Když jí zbyde čas sám na sebe vyrazí na nákupy nebo s kamarády do kina.Emma2

ClEo:

Životopis Cleo

Phoebe Tonkin se narodila 7.10.1989. Už ve čtyřech letech začala chodit do různých tanečních tříd zahrnující balet, hip hop a moderní tance.

Ale již od mala byly rozhodnutá stát se herečkou, a proto absolvovala několik prestižních hereckých kurzů. Díky nim získala v 16 letech roli v seriálu H2O just add water (H2O, stačí přidat vodu), ve kterém hraje mořskou pannu Cleo Sertori. Tento seriál jí zaručil spoustu fanoušků a popularitu.
Phoebe dotočila druhou sérii H2O a už v této době se natáčí série třetí. Doufejme, že její sláva ještě poroste. Phoebe měří 166 cm a váží 60 kg. Je nejmladší herečka H2O.Cleo6

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Are you 18? Come in and don't be shy!

(loveawake.ru, 31. 1. 2022 8:52)

Welcome to the world of adult Dating loveawake.ru

cgjklů§

(sdfgjk, 31. 8. 2011 20:21)

super blog

hahaha

(:-), 22. 11. 2009 18:53)

hm docela dobrej blog